Na eho tmg vrata mi je nedavno nađeno sledeće: "u predelu štitaste žlezde vide se dva nodusa, jedan 8mm u posteriornom delu levog režnja, a koloidna kolabirana cista promera 6mm centralobalno desno. Test krvi na hormone mi je sasvim u redu: tsh 0.781 a ft4 14.61. O kakvom problemu se ovde radi i da li će me operisati? Imam zakazano kod endokrinologa tek 5. Maja.
    Unapred Vam se zahvaljujem na Vašem odgovoru i razumevanju!