Poštovana doktorice,
    zahvaljujem se na odgovoru (da bolje da ne ostajem u drugom stanju dok pijem PTU i sl.) i imam još pitanja.
    Moji rezultati su FT4 82,8 a Tsh <15 , FT3 nisam proveravala jer je uglavnom ok ( u to vreme sam bila u prvom mesecu trudnoće, ali sam imala spontani ).
    Pitanje je, šta i koliko od lekova da pijem, koliko otprilike vremena će proći dok ne dođem u stanje stabilne remisije i prekida terapije. Do endokriniloga u ambulanti ne mogu doći do juna ( kaze medicinska sestra ) zato Vas molim da mi kažete koje još preglede trebam uraditi.
    Unapred hvala