Poštovana,
    radila sam hormone tiroidne šlezde i oni su: tsh-1.89,t4-141.8,a t3-2.51. Da li ovo malo povećanje t3 može da izazove povišenje temperature jer ja više od mesec dana imam 37, a malo više od 2 meseca pijem kontraceptivne pilule tako da to povezujem i sa tim. Bila sam kod infektologa i tamo su radili istraživanje na 4 virusa koja su negativna.
    Molim za Vaše mišljenje i puno hvala unapred na odgovoru?