Poštovana dr.Milena
    Od pre tri meseca imao sam simptome slične feohomocitomu, nagli napadi povišenog pritiska (često posle jake hrane) uz strah od smrti, panike, jake anksioznosti, znojenje, drhtanje, ponekad i osećajem hladnoće u celom telu, koji su vremenom izgubili na intenzitetu, ali nisu nestali. Bio sam kod lekara opšte prakse i on mi je dao uput psihijatru. Pošto su mi rezltati urina i krvi u redu, on iskljčuje organski uzrok i nalaze psihijatrijsku terapiju, koja ne daje rezultate.
    Da li su normalni rezultati standardne analize krvi i urina dovoljan pokazatelj odsustva feohromocitoma?