Interesuje me da li moja majka koja je obolela od hipotireoze i ugojila se 12 kg za godinu dana može da pije NERA sirup za detoksikaciju i mršavljenje???
    Da ne bi pogoršala svoje zdravlje....
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 03. 2009.
    • Poštovana,
      Povećanje telesne težine kod hipotireoze je uobičajeno. Obično se adekvatnom terapijom ono popravi, ali je ipak potrebno voditi računa o ishrani. Upotreba preparata koje pominjete ne bi trebalo da ima negativne efekte, ali stvarno nisam upoznata sa bilo kojim od njih i ne mogu da dam svoje mišljenje o njima.
      ass.dr Milena Velojić Golubović