Imam veoma slabu cirkulaciju, često su mi hladne ruke i noge. Toliko se primećuje da su mi šake i prsti skoro modri. A ponekad su natečeni prsti na šakama i vruče mi je. Jel je moguće da je štitna žlezda?
    Imam 27.god.

    Odgovoreno: 05. 03. 2009.

Komentari na pitanje: #23363

    • Imam kreca u venama pa su noge i leti i zimi veoma hladne zna li neko lek za to u kolicima sam invalidskim verujte mi nocu ih moram pokrivati sa dva jorgana i moram nositi vojnicke carape nocu preko dana dva para debelih carapa zimi je neizdrzljivo pomoc