Koji su spoljašni problema sa štitnom žlezdom??..čini mi se da je leva strana blago uvećana i imam osećaja kao da me tu nešto steže. Šta da radim i koje analize treba da obavim?...inače nikakvih drugih siptoma nemam

    Odgovoreno: 05. 03. 2009.
    • Poštovana,
      Ukoliko primećujete promene vrata u predelu štitaste žlezde neophodno je da uradite ultrazvučni pregled koji će potpuno definisati veličinu štitaste žlezde i eventualne promene u njoj. U skladu sa nalazom i tegobama koje postoje odrediće se i potrebne analize hormona.
      ass.dr Milena Velojić Golubovič