Imam umanjen rad štitne žlezde, pijem lek Eutyrox od 50ng,tsh mi je sad 1.82. Čula sam da se radi provera nekog A1C hormona koji reguliše lučenje insulina. Zanima me da li se kod nas u laboratorijama radi taj hormon ili je pod nekim drugim nazivom, i da li umanjen rad štitne žlezde utiče na plodnost?

    Odgovoreno: 21. 02. 2009.

Komentari na pitanje: #22299

    • Dg hypothyreosis susp cor ather decomp možete li mi ovo prevesti