Molim Vas da mi kažete sve simptome koje se javljaju kod tiroidne žlezde t.e kad nešto nije u redu sa tirodnom žlezdom i recite mi molim Vas šta treba da se uzima kad šećer i pritisak su niski.
    Hvala Vam puno.

    Odgovoreno: 24. 01. 2009.
    • Poštovana, Simptome izmenjene funkcije štitaste žlezde bi sigurno primetili, tako da ukoliko se jave neće proći nezapaženo i javićete se Vašem lekaru. Za izbegavanje niskih vrednosti šećera u krvi je najbolje podesiti dijetu, odnosno imati češće, manje i redovne obroke, uz izbegavanje slatkiša. Obično nije potrebna terapija nižih vrednosti krvnog pritiska. ass.dr Milena Velojić Golubović