Imam 28 godina, posle virusnog hasimotoa i zbog raznih simptoma i strahova postala sam i anksiozna. Vrlo kratko sam pila Propranolol i Ksalol. Oba leka ne pijem više od 6 meseci. Takodje je kad su radjene razne analize ustanovljena i mala kila na želucu, kao i helikobakterija. Simptomi koje sada imam su: osećaj treptanja, tj. kao da nešto igra u grlu (s vremena na vreme), težina i probadanja u grudima (blagi bol u grudnoj kosti, takav osećaj), nedostatak vazduha tj.osećaj potrebe da udahnem vazduh punim plućima, i osećaj kao da me je neko pomerio sa mesta i vratio, kao da mi se na momenat zavrti u glavi (blaga vrtoglavica).
    Molim Vas recite mi šta to može biti? Da li je potrebno raditi neke analize?
    Hvala na odgovoru.