Poštovana,
    rezultati hormona štitne žlezde su mi TSH 0.58mU/L, TT3 2.4 nmo/L i TT4 147 nmo/L, blizu gornje granice. Mršava sam, metabolizam mi je brz i ne mogu da se ugojim.
    Da li bi trebalo da uzimam neku terapiju?
    Unapred zahvalna S.

    Odgovoreno: 23. 01. 2009.

Komentari na pitanje: #19528

    • Milana Bozic 09. 03. 2011.

      Postovana doktorka, moji rezultati analize ths su 4. 95, a anti-tpo 1000. Mozete li mi reci sta je u pitanju i da li mi je poremecen rad stisaste zlezde? Hvala vam unapred

    • Biljana Pesic 26. 06. 2009.

      Moji su rezultati sledeci T3 1.37, T4 91.50 , TSH 11.5 , TGA 150.00 imam anemiju uzrokovanu nedostatkom gvozđa dijagnoza hypothyreosisprim Thyreodis chr hashimoto data mi je terapija Letrox-dozivotno i koja se ne sme prekidati .Da li postoji neki drugaciji pristup i nacin lecenja ?