Poštovani doktore,
    molim Vas da mi objasnite moje labal.analize CHL -total 2.03 HDL-chl 0.40 LDL-chl 0.84 LDL/HDL-2.10 TRG-5.16 SGOT-21 g.GT-99 THS -4.66 T4 libre -14.5
    Kako da lečim TRG i koje su tablete najbolje za smanjenje TRG?

    Odgovoreno: 17. 01. 2009.
    • Poštovani, Vrednosti svih laboratorisjkih analiza osim triglicerida su u granicama normale. Za smanjenje triglicerida neophodna je specifična dijeta i eventualna upotreba lekova - fibrati. Dijetu možete dobiti od Vašeg lekara, ad od lekova kod nas su registrovani i koriste se Lipanor i Fenolip, jedna tablerta uveče.