Pozdrav,
    Već sam Vam pisao nekoliko puta. U pitanju je odstranjivanje štitne u celosti. Operacija je obavljena prije četiri mjeseca. Od prije dva meseca sam na dozi Euthiroksa od 125milgr. Juče je nalaz TSbio 5.56. Da li po Vama treba više korigovati dozu ili ostati na ovoj? Inače i dalje osjećam malaksalost kao i neki osjećaj nedostatka vazduha. Radio sam EKG srca kao i ultrazvuk. Sve je u redu. Pluća su takodje u redu. Nalazi krvi su u redu.
    Šta bi po Vama bio uzrok ovoj tegobi i da li štitna ima veze sa nedostatkom vazduha?
    Hvala.