Poštovana,
    šaljem Vam moje analize hormona T3 1.89, T4 109, TSH 2,05 TgAt 10.93 metoda eclia. Vrednost kalcitonin 4,5. EHo nalaz: žlezda je normalne veličine, u osnovi grublje gradje blago redukovanog ehoa. Posteriorno u desnom režnju izdvaja se nodus promera 23 mm, heteogene gradje, oštro ograničen sa perifern i centralnim makro-klacifikacijma. Puncijom je dobijen oskudan sadržaj.
    Molim Vas odgovorite Vaše mišljenje i postoji li mogućnost terapije