Poštovanje.
    Imam 45 god.i HIPOTIREOZU. TSH 14,44. FT 4 11,53. Anti-TG 3042. Anti TPO više od 600.0. TG 1,36. Pijem eotirox 150mg i dalje mi nije dobro.
    Možete li mi dati savet šta dalje da radim i kome da se obratim. Živim u Bgd

    Odgovoreno: 26. 12. 2008.
    • Poštovana,
      Terapija hipotireoze je prilično jednostavna i efikasna. Potrebno je samo odrediti adekvatnu dozu leka, koja je individualna za svakog pacijenta. Na osnovu Vaših rezultata potrebno je povećati dozu leka dok se ne postignu zadovoljavajuće vrednosti hormona. Najbolje je da Vaše lečenje nastavite na Institutu za endokrinologiju KC Srbija.
      Ass. dr Milena Velojić-Golubović