Ustanovljeno mi je prekljuće uvećan levi i desni režnaj desni 22x25x60, levi 22x25x55 i sredina režnjaže. Upala štitne žlezde, struma. Radila sam test na T3, T4 TSH. Na rezultatu je pisalo TSH4 44,70, ne znam drugi rezultat, jer je ostao kod doktora. Imam 27 godina, preporučili su mi dr Paunovića iz Beograda, Klinički centar Srbije.
    Molim Vas za pomoć. Koje su posledice, da li ovakvi rezultati iniciraju operaciju?
    Unapred zahvalna