Poštovana Dr,
    Imam problem sa prolaktinom i ostalim propratnim pojavama koje izaziva visok nivo PRL, na sreću nalaz MR-a je pokazao da ne postoji adenom, tako da je pretpostavka da je visok PRL prourokovan operacijom koju sam pre 6 meseci imala - miomektomija. Dobila sam da pijem Nolprolac.
    Interesuje me ako možete nešto da mi kažete o tom leku u odnosu na Bromergon, inače imam 26 god. nadam se i želim uskoro da ostanem u drugom stanju.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 14. 12. 2008.
    • Poštovana,
      Povećanje prolaktina ne mora uvek biti praćeno formiranjem tumora ali je praćeno smatnjama koje daje hiperprolaktinemija i zahteva lečenje, koje je najčešće uspešno. Na žalost sa pomenutim lekom nemam nikakva iskustva i ne mogu Vam reći njegove eventualne prednosti u odnosu na Bromergon.
      ass.dr Milena Velojić Golubović