Dobar dan,
    Htela sam da pitam šta znači kada je hormon LH_6.0 Znam da je to povišeno, ali ništa više, možete li da mi pojasnite?
    Hvala

    Odgovoreno: 10. 12. 2008.
    • Poštovana,
      Određivanje polnih hormona (estrogen i progesteron) i gonadotropina (LH i FSH) se mora sprovesti najmanje tri puta u toku menstrualnog ciklusa u određenim danima, tako da se jedna vrednost hormona apsolutno ne može tumačiti i reći da li postoji bilo kakav poremećj ili je sve u redu.
      ass.dr Milena Velojić Golubović