Poštovana dr,
    Ja imam 35g, oko godinu dana mi kosa pada i obratila lekaru za to. Pre dve nedelja lekar mi rekao da imam Hashimoto bolest, na osnovu hormonalnih testa (svi hormoni su bili u normalnim nivou, osim antitjela št.žlijezde - ATPO koji su bili visoki), Scintigrafije št.žlijezde, ultrazvuka. Lekar mi pripisao lekove LETROX 100mg ujutro.
    Moje pitanje je u vezi Hirzutizma, od kojeg patim od 17-te godine. Da li LETROX tablete mogu pogoršati moje stanje u vezi hirzutizma?