Draga doktorka,
    juče sam vadila krv i TSH mi je uvećan 5.126 (0.400-4.600), T4 77.24 (60.00-155.00) a T3 je 1.49(1.20-2.40) Da napomenem da sam vadila krv u trenutku terapije sa jod vaginaletama.
    Da li može da bude uvećana vrednost zbog toga? A takodje mi je i alt i ast uvećano, radila sam sve testove na hepatite i na citomegalo i utvrdjeno je da sam nekada prelezala citomegalo virus. Tako da sam i bila pod stresom u zadnje dve nedelje. Da li mi je tsh mnogo uvećan i da li može da se uveća pod ovim okolnostima?
    Unapred zahvalna