Veliki pozdrav.
    Imam problema sa štitnom žlezdom nalaz glasi: Objektivno: eutireoidna, tireoidna žlezda: desni lobus uvećan pokretan pri gutanju, u celini tireoidna žlezda je elastične koenzistendecije. Ne palpiraju se RLZ. Dg: struma polynodosa gl.thyreoidneae in.obs. Th. sa endokrinološke strane za sada nihil. Kontrolni pregled. Tireoglobulin: 40,5ng/mL, AntitbbAt: manje od 2U/mL, AntiTPOAt: 15,2U/mL, Calcitonin: 0,85Pg/ml Dg: Struma polynodosa gl thyreoideae Nodus afunctionalis lobi dex.gl.hyreoideaei.o.
    Molim Vas da mi kažete šta je u pitanju i šta da uradim dalje.
    Hvala unapred na odgovoru.