Poštovana,
    danas mi je stigao nalaz hormona štitne žlezde i vrednosti su T3-3.11, T4-130.8, TSH-0.152.
    Molim Vas da mi odgovorite da li su ove vrednosti u granicama normale, ako ne šta savetujete dalje!!
    Hvala Vam unapred!

    Odgovoreno: 20. 10. 2008.
    • Poštovan, Napisane vrednosti su granične, i ukoliko ima nekih simptoma i znakova u prilog izmenjene funkcije štitaste žlezde, bilo bi dobro ponoviti analize. Na osnovu ovih vrednosti hrmona ne bi se mogla postaviti, ali ni odbaciti dijagnoza izmenjene funkcije žlezde, kao i započeti terapija. ass.dr Milena Velojić Golubović