Imam 27 godina, pre godinu dana imala sam zdravstvenih problema. Nakon obavljenih analiza ustanovljeno je da je manja doza coxaki virusa prošla kroz š.žlezdu, kada je ustanovljen virusni hashimoto. Hormoni š. žlezde su bili uredu, ali antitela su povećana. Simptomi su bili razni: trnjenje ruku, nogu (uz drhtanje), povišen pritisak, nedostatak vazduha, tj.nelagodnost u grudima dok ne udahnem punim plućima, težina na grudima..itd. Neki od simptoma su vremenom nestali, ali sam zapala u tzv. anaksioznost, pa su s vremena na vreme prisutni simptomi poput nedostatka vazduha, strahovi..i neprestalnog poigravanja mišića po čitavom telu, ali najviše sa leve strane kod srca. Od lekova sam pila 1/4 propranolola, kasnije 2x 0,25 ksalola i vitamine (beviplex,oligogal SE), ekomer.. Sada ne pijem ništa, sem ekomera.
    Međutim, pre par nedelja pojavili su se simptomi poput blagog zatezanja sa leve strane stomaka blize kičmi. Bol je prisutan i na dodir i proteže se do želuca. Takođe u grlu je neprestalno prisutan šlajim, sluz koju ne mogu da izbacim (kad pokušam završi se pokušajem povraćanja). Tako je svako jutro. Kada su obavljane analize pre godinu dana ustanovljena je i mala kila na želucu (sa leve gornje strane).
    Izvinite ako sam bila poduža, ali zaista ne znam šta više!?
    Molim Vas recite mi šta daljei šta to može biti?
    Hvala.