EHO: U levom lobusu nekoliko nodusa promera 4mm,5mm,6mm. U desnom:j edan veći hipoehogeni nodus promera 11,5 mm i nekoliko sitnijih sa hipoehogenim haloom promera oko 4mm. Neposredno iznad štit. žlezde, ispred velikih krvnih sudova, sa desne strane, obostrano reaktivne l. glandule promera 13mm i 15mm.
    Upravo se spremam da posetim endokrinologa, ali sam zabrinuta i nestrpljiva, pa bih Vam bila neizmerno zahvalna da mi kažete o čemu se radi i da li je neophodna hirurška intervencija.
    Hvala unapred.