Poštovana,
    Imam 27 godina i nisam rađala. Endometrioza mi je potvrđena dva puta (tj. imala sam dvije operacije u dvije godine), trenutno sam na terapiji progesteronom zbog polimenoreje. Samoinicijativno sam uradila analizu hormona štitaste žlezde.
    Rezultati su: T3 1.09 nmol/L, a referentna vrednosti: 1.1-2.6 T4 90.1 nmol/L, a referentna vrednosti: 58-161 TSH 0.73nmol/L, a referentna vrednosti: 0.4-4.0
    Da li je vrednost T3 uredna? Da li bi se možda morala obratiti endokrinologu?
    Unapred Vam se zahvaljujem