Radila sam scintigrafiju štitne žlezde početkom II meseca ove godine. Nakon toga sam bila na pregledu kod prof. Trbojevica koji mi je rekao da za scintorafijom nije bilo potrebe, jer se prema ultrazvuku videlo da je čvor bio ispunjen tečnošću koja ne može da primi jod, a rezultati hormona su dobri, te da nema nikakvih problema, te da mogu punkciju da radim i kad bih ostala u drugom stanju.
    Međutim, zanima me da li zračenje prilikom scintigrafije u II mesecu ove godine proizvodi opasnost po bebu s obzirom da sam u drugom stanju ostala, ako dobro računam u drugoj polovini VIII meseca ove godine.