Dobar dan. Ja sam Marko, imam 16 godina. Zelim da vam opisem moj problem sto je bolje moguce. Naime, meni se stalno u glavi ponavlja jedna misao koja je zapravo nista tj. nista drugo nego misao i ja moram da kazem neke reci sa kojima mislim da ce ta prazna misao nestati...a te reci koje govorim se menjaju s vremena na vreme. Stvarno smeta, stalno mi se namece ta misao i ja uporno pokusavam da je se resim jer je zapravo nista. Nekada malo i popusti pa se opet vrati i tako u krug. Molim Vas recite mi sta bih trebao da radim i kako da se ponasam kad ta misao dodje a dolazi svaki cas...kako da se resim toga? Bio bih Vam beskrajno zahvalan na odgovoru i pomoci. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 07. 04. 2020.

Komentari na pitanje: #168018

    • Marko Petrovic 07. 04. 2020.

      Hvala Vam puno na odgovoru. Mozete li mi samo pojasniti kako da je posmatram sa distance? Da li trebam sam sebi da kazem da je to samo misao svaki put kad dodje ili?