decak od pune 4 godine slabo prica kaze tata mama seka maca a kada odemo kod lekara on nece da prica odmah nista vec kad se malo oslobodi dal treba da idemo kod lekara il sta bi vi predlozili unapred hvala

    Odgovoreno: 07. 07. 2008.
    • Kod lekara ste bili. Zadatak lekara je da proceni koji su mogući uzroci u zastoju razvoja govora i da organizuje stimulaciju razvoja govora. Sa četiri godine deca vladaju jezikom koji su načila. Imaju bogat rečnik i skoro savršeno koriste gramatiku. Stoga, neophodno je da što pre potražite logopeda koji će raditi na stimulaciji govora vašeg sina, a lekar će pratiti i procenjivati da li je potrebno obaviti dodatne analize ili uključuti i druge vidove terapije. Srdačno