Da li moze da se postavi pitanje i dobije odgovor a da se ne objavi na sajtu? Pitanje/problem je is oblasti adolescentne psihologije, u vezi sa seksualnim ponasanjem tinejdzera. Bila bih vrlo zahvalna kada bi mi neko pomogao ali zaista ne mogu detaljno da opisem problem javno.

    Odgovoreno: 27. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #53362

    • Poštovani, iz prvog braka imam sina sa autizmom od 8godina, i sad imam bebu od 5 mes, koje su šanse da i on ima autizam