Moja cerka ima 2. 5 god. I od pre nedelju dana je pocela da ima nekontrolisana dnevna mokrenja, posle 4 meseci od skidanja dnevnih pelena. Nocne pelene jos uvek nismo skinuli. Brine me to sto je danju znala da oseti i da trazi da ide na wc solju a poslednjih dana imam utisak da smo opet na pocetku price od septembra kada je krenula u obdaniste. Savet mi je potreban jer neznam kako da pristupim problemu, da li da joj vracam dnevne pelene? Da li se to u dec. Psihologiji vodi kao normalna prolazna faza ili treba ozbiljnije shvatiti problem? Unapred zahvalna dragana.

    Odgovoreno: 03. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #49056

    • Postovani imam cerku od 3, 5god i cerku od 2 god krenule su u vrtic starija cerka ima problem da iskaze svoja osecanja a kuci maltretira mladju na svaki moguci nacin u skoli je ok i povucena nema komunikaciju a kuci je pricalica a mladja je u skoli agresivna na drugu decu pa tako vaspitacice imaju problem sa njom kuci po ceo dan place i ide zamnom i trazi moju zastitu od sestre. Ne znam kako da se postavim unapred zahvalna.