postovanje kako se naziva dom koji cuva decu siroceta bez roditelje dali se moze da se usvoji dete iz tog doma dali moze da usvoji muskarac bez supruge i dali se moze da se usvoji iz doma iz druge drzave hvala vam

    Odgovoreno: 26. 03. 2008.
    • Poštovani, pitanje koje ste mi postavili izlazi iz domena medicine i psihijatrije i spada u oblast socijalnih pitanja. U načpj državi zu tom pogledu postoje dva odvojena resorna ministarstva )zdravlja i socijalnih pitanja). Ono što znam je da se u Nišu to Dom za decu bez roditeljskog staranja, a u Beogradu dom u Zvečanskoj ulici. Sva ostala pitanja možete postaviti u vačem Centru za socijalni rad gde sam siguran da ćete dobiti adekvatne odgovore. Srdačno