Poštovani,
    Moja djevojčica je 1997 godište, ima tikove od svoje 8 godine, svuda smo je vodili. Šta nam vi predlažete?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Dakle ima tikove unazad 3 godine, što te tikove svrstava u hronične. Ali niste napisali kakvi su tikovi, jednostavni (jedna grupa mišića kontrahuje) ili kompleksni (više grupa mišića, cela regija, čini pokrete itd), da li su uopšte kontrakcije ili ima i nevoljne produkcije glasova, duvanja i sl. Dobar opis usmerava stručnjaka kojim putem da se vodi. Svuda ste je vodili ne govori mnogo osim da ste lutali bez jasne vodilje. Hajde pojasnite problem, pa ćete dobiti i jasniju vodilju.
      Pozdrav.