Poštovani,
    Izgubio sam nevinost sa devojkom koja nije bila nevina. Priznao sam joj to a u međuvremenu se zaljubio u nju i stalo mi je jako do nje i njoj do mene i više od godinu dana smo u vezi. Međutim to što ona nije bila nevina mi sada predstavlja veliki problem kada sam joj priznao i ne znam kako to da prevaziđem i ja je sada odbacujem nesvesno i gledam drugim očima iako to ne bih želeo. Da li je moguće to da ikako promenim jer mi je to prva ozbiljna veza i znam iz drugih iskustava da je to gotovo nemoguće?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Čednost ili nevinost devojke je važna samo onim muškarcima koji veruju da je to jedina garancija poštenja. To je u ljudskoj istoriji bila važna pojava kada su brakove ugovarali provodadžije i rodbina, a budući partneri nisu ni imali prilike da upoznaju jedno drugo. Ako posle godinu dana provedenih sa nekom osobom ne znaš da li je to osoba kojoj možeš verovati i voleti, neće ti mnogo pomoći ni da znaš da je bila nevina.