Poštovanje!
    Majka sam troje dece i imam problema u vaspitanju. Neposlušni su a ja to rešim batinama a znam da tako ne treba i zato pitam kod koga bi mogla da odem, možda neki psiholog, ne znam kome da se obratim. Obožavam ih, volim ih najviše na svetu a oni postaju mnogo agresivni i neke probleme sa svojim vršnjacima rešavaju batinama.
    Pomozite!

    Odgovoreno: 16. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Na ovom sajtu u odeljku " zdravlje dece" imate tekst " batine su iz raja izašle" mada mislim da je prikladnije da su iz pakla. Molim Vas da ga pročitate da biste porazmislili o tome što činite. Nasilje rađa nasilje. Svakako da je potrebno da porazgovarate sa psihologom, a možete pročitati i druge tekstove iz pomenutog odeljka koji se bave mnogo efikanijim metodama vaspitavanja bez lošeg postupanja prema deci.