Imam problema sa mantanjem. Odjedanput mi se pocne mantati ne znam kako i onda me uhvati panika i strah gdje mi bude još mnogo gore. To je počelo od pre šest meseci. Ne znam zasšto. Imam 17 godina 183cm visok i 89 kilograma. Da li je u pitanju nesto u vezi psihe ili je u pitanju nešto drugo molim vas za odgovor. Pre šest meseci sam bio na pregledu na kardiologiji jer mi se nakon tog mantanja počne da ubrzano lupa srce. Svi nalazi uredu. Molim za vaše misljenje. Usto popijem Bosaurin kad mi je jako loše.

    Odgovoreno: 13. 06. 2009.
    • Poštovani,
      ne znam šta ti podrazumevaš pod "mantanjem"? Tu reč starije osobe često nejasno koriste da bi opisale blagu omaglicu, konfuznost i nestabilnost držanja, ali u tvom slučaju zaista ne mogu da nagađam niti da ti na osnovu nagađanja dajem bilo kakav savet, osim da proveriš krvnu sliku i odeš kod neurologa na pregled. Posle toga se javi ponovo ali se potrudi da ono što osećaš opišeš sa malo više preciznosti a manje upotrebom žargonskih reči.