Poštovani,
    Sin je 5. razred osnovne škole, nikako ne zna matematiku, kome i gde se mogu obratiti, ovde u Novom Sadu za pomoć?
    Hvala

    Odgovoreno: 29. 04. 2009.
    • Poštovana,
      medicinsko i psihološko sagledavanje problema usvajanja matematičkih pojmova (kalkilija) je domen pedagoškog i psihološkog testiranja, pa se možete obratiti timu profesora dr Dragana Mitrovića u Novosadskom kliničkom centru, gde takvi stručnjaci siguran sam postoje (klinički psiholog i pedagog). Sa druge strane i svaka škola ima stručnjake sa kojima se možete konsultovati da li se radi o specifičnom razvojnom problemu ili jednostavno neizgrađenoj navici.
      Srdačno