Poštovani,
    ćerkica mi ima pet godina i postala je jako povredljiva, histerična, neće da sluša, inati se što prije nije radila.
    Kako joj na nešto skrenem pažnju da ne sme da radi ili zbog njenog zdravlja da je opominjem, odmah se naduri i trči kod bake (svekrva) da se žali koja je naravno štiti (znam da to nije u redu). Počela je da izmišlja da je boli stomak da je ne bih odvela u obdanište. Da li ja ne radim nešto kako treba ili je to jedna faza u razvoju koja će je proći?
    Osećem da gubim kontrolu nad njom, a sa sinom od 7 godina nemam problema.
    Unapred hvala