Interesuje me šta predstavlja AHAD I BELT SY, u vezi poremećaja ponašanja kod dece.
    Unapred zahvalna Nataša.

    Odgovoreno: 22. 03. 2009.
    • AHAD je akronim organizacije koja se bavi ishranom, a jedino sa čime sam ja upoznat a tiče se BELT sindroma je u vezi povreda nastalih kaišem za vezivanje ukolima \"seat belt sy\" (mislim da se tako piše). Ukoliko ste umesto AHAD možda mislili na ADHD to već menja stvari i o tome možete pročitati tekst na \"stetoskopu\" autorke Marije Mitković. Takođe, možete isto pitanje poslati i konsultantu za pedijatriju. Srdačno