imam 17 godina ,a jos nisam nasla decka, a i ne trudim se,drugarice mi stalno dosadjuju i govore da nadjem decka,ali meni je svejedno ,a i vec pola godine mi se niko ne svidja..nmz sta da radim?a ,nisam lezbijka.

    Odgovoreno: 14. 03. 2009.
    • Poštovana gospođice, momci se ne nalaze da bi se usrećili roditelji, drugarice, rodbina niti se deca rađaju zbog komšiluka, nastavljanje loze i sličnih društvenih pritisaka. U svim tim slučajevima se zanemaruju lične potrebe i osećanja. Zato, ne obaziri se na komentare drugih (ali ih svakako saslušaj), a \"leptirići u stomaku\" i tvoje \"srce\" će ti već reći kada si spremna i šta treba da radiš- PozZz