Imam sina od pet godina koji ima problem sa govorom. Inače sto se svega ostalog tiče napreduje odlično. Redovno idemo kod logopeda napredak je vidan, ali sam hteo da se uverim da je sa njim sve u redu pa sam ga odveo na kompletno ispitivanje u K.B.C.Niš. Odradili smo sve analize EEG je bio dobar dečiji psiholog je takodje bio zadovoljan njegovim napretkom pošto smo i ranije išli kod istog psihologa i on je imao stanje od pre. Na magnetnoj rezonanci su mu otkrili šupljinu od dva santimetra. Kada je napunio godinu dana pao je i udario glavicom u ivicu od police i imao je posekotinu nakon čega su mu bila stavljena dva konca. Nikakve simptome druge nije tada pokazivao. Odmah posle toga se normalno igrao i sve ostalo. Posle završenog pregleda na mag.rezonaci doktor nam je rekao da nemamo razloga za brigu nego da dodjemo ponovo za šest meseci na kontrolu.
    Mene zanima da li ta šupljina može da izazove još neke razvojne probleme kod njega?