Poštovani,
    prvo moram da Vam se zahvalim na saslušanju i odgovorima koje ste mi ukazali. Hvala Vam puno i imala bih jedno pitanje nadam se da će te da mi odgovorite a pitanje glasi: Kako mogu, na prvi pogled, prepoznati narkomana?
    Sve najlepše

    Odgovoreno: 23. 01. 2009.
    • Poštovana, hvala na pohvalama. Na vaše pitanje bih sa zadovoljstvom odgovorio, ali je pitanje preambiciozno, pa bi i odgovor bio takav da ga je moguće napisati. Poznato vam je da se sve osim ljubavi kašlja i siromaštva može sakriti, pa tako i narkomanija na prvi pogled. Međutim, apstinencijalna kriza koju narkomani imaju je vidljiva na prvi pogled i ona se može prepoznati. Međutim, na drugi pogled, stvari stoje mnogo bolje. Specifično ponašanje, način razmišljanja i simptomi koje zavisnik pokazuje su tokom vremena lako uočljivii jer je celokupna aktivnost narkomana usmerena ka nabavci i konzumiranju droge i preživljvanju od "fiksa do fiksa". Srdačno