Cenjeni doktore,
    Imam 25 godina i završenu srednju školu...imam problema sa upoznavanjem ljudi i otvorenošću, kao i to da ću napraviti grešku ako ne poslušam roditelje, koji ne podnose greške. Sa 12 god sam imao nesreću, pa sam polomio zube. Tu sam se malo povukao u sebe. Roditelji su me vaspitavali da se ne družim sa osobama koje puše, piju, drogiraju se...ne izlazim nikada po diskotekama i nemam nijednog druga...u čemu je problem kod mene i kako da promenim svoj život na bolje?

    Odgovoreno: 21. 01. 2009.
    • Poštovani, roditelj su važni u pružanju informacija i učenju civilizovanom ponašanju svoje dece i to im je obaveza. ali sve dok deca ne postanu sposobna da samostalno odlučuju i procenjuju šta je dobro a šta ne. Sa 25 godina, vi ste odavno prešli tu granicu i moje je pitanje je šta čekate sa odrastanjem, jer verujem da su se i vaši roditelji umorili od nadziranja odraslog čoveka koji treba samostalno da krene kroz život. Srdačno