Poštovanje,
    prije više od 2 godine, pri izlaganju seminarskog na fakultetu, jako sam se uspaničila i prepala i od tada patim od anksioznosti. Oko godinu dana idem kod neuropsihijatra, koristim flunisan i lexilium. Mislim da mi flunisan uopšte ne pomaže a kad 1,2 dana ne uzmem lexilium jako sam loše. Osjećam pritisak u glavi, tresem se, nekad me uhvati malaksalost, preznojavam se. Bojim se da sam postala ovisna o tabletama, ali da napomenem da sam te iste simptome imala i prije uzimanja ikakvih tableta, zbog čega sam se i javila doktoru.
    Da li je moguće da sam uzalud oko godinu dana pila tablete, koje samo trenutno pomažu i od kojih sam čak postala ovisna?
    Unaprijed hvala!