Poštovani,
    već sam Vam postavila pitanje o nekontrolisanom unosu hrane koji mi predstavlja problem, ali Vam nisam napomenula bitan detalj. Kada se nadjem u prostoru sa više ljudi, recimo u kafiću, na otvorenom,  uhvati me panika ne mogu da dišem i imam osjećaj da ću se onesvijestiti. To traje već 4 mjeseca svaki put identični simptomi. Jednostavno ne mogu da shvatim zbog čega. Nikad prije nisam to imala.
    Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 10. 01. 2009.
    • Poštovana, pronađite na internetu tekstove o paničnim napadima i socijalnoj fobiji i uporedite svoje tegobe sa opisom ponašanja ljudi koji pate od pomenutih problema. Ukoliko prepoznate sebe u nekom od opisa savetujem da pored internet pretrage i savetovanja ipak uživo porazgovarate sa stručnjakom koji se bavi problemima psihiočkog funkcionisanja, kako bi se patnje ublažile i eliminisale. Srdačno