Zdravo,
    Imam 21 god i prije pet mjeseci sam počela da osjećam strah u stomaku, nervozu, depresiju. Nakon posjete ljekara nisam uzimala ljekove na svoju ruku, jer imam problema sa želudcem, pa sam se bojala da ne bi prouzrokovalo druge komplikacije. U međuvremenu riješila sam se i depresije i straha, ali sada mi se često javlja nesanica i suicidne misli kao da ću poludjetili ili gubitka kontrole.
    Unaprijed zahvaljujem !!!!

    Odgovoreno: 23. 11. 2008.
    • Poštovana,
      drago mi je da ste se oslobodili straha "iz stomaka", ali mislim da Vam je preostala završna bitka sa depresijom čiji verni pratioci nesanica, "suicidalne misli" i novi strahovi (od ludila i gubita kontrole) još nisu isterani, pa vam predlažem da sa svojim psihijatrom napravite novu strategiju lečenja. Probleme sa želucem ćete rešavati lekovima za želudac, a psihičke tegobe ipak lekovima za njih i to prema savetu lekara.
      Unapred i ja Vama zahvaljujem na poslušanom savetu.
      Srdačno