Pozdrav!
    Naš sin, od kada je počeo da sjedi, ima običaj da se klati. Sad ima 3 godine i još uvijek to radi. Radi to tako što se klati i leđima udara o naslon trosjeda. Mi znamo da to rade napuštena i zanemarena djeca, ali on nije zanemareno dijete, potpuno se razvija normalno. Imamo i ćerku od 5 godina koja nema slične navike.
    Interesuje nas zašto to radi i da li to može ostaviti neke posljedice? Kako da se mi ponašamo u vezi sa tim, da li da mu branimo da to radi? Ima li potrebe da ga vodimo kod psihologa?
    Unaprijed Vam hvala!