Poštovani dr,
    hvala Vam na iscrpnom odgovoru (u vezi sa masturbiranjem kod deteta). Pažljivo smo pročitali Vaš odgovor i nadam se da nam možda možete preporučiti nekog iskusnog dečjeg psihologa koji se bavi ovakvim i sl. problemima (u privatnoj ili državnoj klinici) u Beogradu. Znam da pitanje nije mnogo popularno, ali bismo voleli da se obratimo na pravu adresu.
    Hvala na razumevanju.

    Odgovoreno: 17. 10. 2008.
    • Predlažem da se prvo konsultujete sa psihologom u obdaništu. Ukoliko planirate da potražite pomoć u nekoj od ustanova, preporučujem da pokušate da zakažete pregled kod dr Nenada Rudića iz Dnevne bolnice za decu na Institutu za mentalno zdravlje u Palmotićevoj. Ustalom u Beogradu imate još mogućnosti osim Instituta, na Klinici za neurologiju i psihijatriju za decu i omladinu u dr Subotića (kod prof.dr Anete Lakić ili dr Kolara) i KBC Dragiša Mišović (dr Biljana Pirgić).
      Srdačno,
      MS