Nisam dobar u pisanju pisma ali bi hteo da postavim nekoliko pitanja.Ne znam da li vasa oblast odgovoriti na moja pitanja ali muce me neke stvari pa bi hteo pitati.Imao sam zbog nedovoljnog pranja neko crvenilo na mojoj glavici pa sma morao koristiti kao terapiju caj od kamilice i kasicicu sode bikarbone i da u to umacem vise puta na dan da bi mi se to crvenilo povuklo.Nazalost dva puta sam primetio da mi ej sperma zuckasta i poceo sam da se plasim zaista da li je to nesto opasno i sta da radim.Ne znam da li je mozda to od caja od kamilice? i da li sam mozda preteranim izlivanjem sperme ostetio nesto.

    Odgovoreno: 30. 08. 2007.
    •

      Nedovoljno pranje, crvenilo glavica, zuckasta sperma, terapija cajem od kamilice i sodom bikarbonom i preterano izlivanje sperme nisu indikacije za odlazak i savetovanje sa psihijatrom, osim u slucajevima kada iza pomenutih ponasanja ne stoje psiholoski razlozi i pored drugacijeg lekarskog saveta. Ukoliko niste do sada, savetujem vam da se zbog svojih smetnji prvo obratite dermatovenerologu u vasem Domu zdravlja i da bez straha i ustrucavanja iznesete vase tegobe. Ukoliko nemate neku spoecijalnu ideju zasto je dobro ne odrzavati higijenu, savetujem da i vi svojim drugcijim ponasanjem pomognete lecenju.
      Srdacan pozdrav