1. Zabrana izlazaka od strane roditelja

    Pitanje broj: #49274

    Imam 16 godina, odličan sam đak, ne pušim, ne pijem alkohol, ne družim se sa problematičnim društvom. Problem je u tome što sam pre par meseci želela da izađem i odem u klub sa svojim društvom. Roditelji su mi zabranili da idem i stalno mi brane skoro sve izlaske. Nikada im nisam dala povoda da nemaju poverenje u mene. Izgovor im je to što sam još uvek mala. Smatram da sam dovoljno zrela i odgovorna za određene postupke. Šta da radim? Kako da ih urazumim?

    Odgovoreno: 04. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #49274

    • Roditelji koji zele apsolutnu kontrolu i ne razmisljaju o tvojim potrebama! Ako tako nastave-velika je sansa da ces napraviti neku glupost cim osetis dasak slobode! I nije da bi te trebalo kriviti, ali to tvojim roditeljima ne bi palo na pamet! I pas, ako je sve vreme na lancu, pobegne cim ga pustis!