Imam 37 god. Dvoje dece 13 i 9 god. Ubraku sam 13 god. Sa osobom koju obozavam i koju pokusavam da sacuvam od loseg uticaja, znaci branio sam joj da radi izlaske i da ne pominjem ja sam taj koji se borio kolko sam mogao da radim i da zaradim ali nisam zaradio puno i tako da sad je ona nasla neki posao u trgovini pa je u kuci kad saberes 3, 4 sata aktivno, tome izludjuje onda upoznat sam sa njenim kolegama vecinom lose osobe sklone svemu pokusao sam da joj to pomenem momentalno je doslo do sukuba recima kako sam ljubomoran i dasam ja kriv sto ona mora da radi makar ista jer nemamo puste pare za zivot onda pocele su cudne stvari da se desavaju, zoves na telefon ona se nejavlja i sticajem okolnosti cujem kako joj koleginica sugerise da se javi jer je i njen muz bio u tku tog dana u smislu da smo dosadni ona je se posle toga javila i posle u svadji ona to negira, onada posle zavrsetka jedne smene cekajuci je ispred radnje ona je komentarisala koleginicama, , stigao mije prevoz i to je negirala da bi posle kao mozda je i izvinula se onda udjem u radnju ona sva pocrveni i samo se osvrce prema koleginicama a kolegini ce gledaju me kao da sam bauk kao da postoji neka prica o meni medju njima recite vi meni dal je u redu da ja i dalje insistiram da da otkaz ili da dignem ruke od svega i da budem covek evropskih shvatanja. Ima jos tu mnogo desavanja ali da skratim pomozite i objasnite kako da se borim unapred hvala. . .

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Mislim da ste mnogo toga pomešali. Ja nisam u poziciji da vam kažem šta da radite sa svojom ženom. Drugo, ne razumem protiv čega se vi borite? Da sačuvate ženu od lošeg uticaja braneći joj izlaske i tražeći od nje da da otkaz? To nije borba za ženu i njena prava, nego protiv njenih prava, a samim tim i protiv sopstvene žene. Tako vas ona neće videti kao podržavajućeg, bliskog, poštenog. Treće, otkada je definicija "evropskog čoveka" da digne ruke od svega? Ako ste pod tim mislili da prestanete da proganjate ženu i ponašate se civilizovano poštujući njena prava na rad, slobodu kretanja i govora, onda će vas mnogi u tome podržati, a ona i njene koleginice možda manje posmatrati kao bauk.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #49288

    • Definicija evropskog coveka jeste da digne ruke od svega i razvede se - trend u srbiji